Ekonagradzanie za oszczędzanie! - zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Bosch
Wpisany przez S.Z.   
środa, 10 marca 2021 20:28

Ekonagradzanie za oszczędzanie! - zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Bosch

Bosch prezentuje wiosenny konkurs ze zmywarkami w roli głównej. Do wygrania samochód elektryczny!

Marka w swoich urządzeniach stawia na energooszczędne rozwiązania, a w komunikacji namawia do życia #LikeABosch, czyli w zgodzie z naturą. Liderem w oszczędzaniu są zmywarki Bosch, zarówno w kwestii zużycia wody i energii, ale też... czasu! Czy wiesz, że myjąc naczynia w zmywarce zyskujesz nawet 45 minut dziennie i oszczędzasz aż 8500 litrów wody w skali roku? Zmywarka nie tylko oszczędza zasoby, ale także wyręcza nas w domowych obowiązkach.

Zmywarki Bosch dzięki zastosowaniu specjalnych sensorów badają zabrudzenie naczyń oraz wielkość załadunku. Dzięki temu każde mycie jest tak wydajne i oszczędne, jak to możliwe. Najbardziej wodooszczędne zmywarki Bosch ActiveWater Eco, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom zużywają zaledwie 6,7 litra wody! Nasze urządzenia to nie tylko najlepsze efekty mycia, ale również suszenia. System automatycznego otwierania drzwi urządzenia - EfficientDry wraz z technologią Zeolith, wykorzystującą naturalny minerał, tworzą energooszczędny i niezwykle efektywny proces suszenia. W szczególności w przypadku naczyń plastikowych, które można znaleźć w wielu domach w postaci pudełek śniadaniowych, bidonów i butelek dla niemowląt. Są one tak dokładnie suszone, że można je od razu odłożyć do szafki.

Co zrobić by wygrać?

Konkurs „Ekonagradzanie za oszczędzanie” będzie trwał od 15 marca do 15 maja 2021 roku i skierowany jest do osób, które w tym czasie dokonają zakupu zmywarki Bosch i odpowiedzą na pytanie „Jak wyglądają Twoje codzienne sposoby na oszczędzanie wody i energii w kuchni?”. Główny laureat otrzyma wyjątkowy samochód elektryczny Nissan Leaf! Dodatkowo 50 zwycięzców otrzyma zwrot ceny zakupu nowej zmywarki wraz z półrocznym zapasem detergentów Finish, a 100 osób urządzenie SodaStream. Jest o co grać!

Konkursowi towarzyszyć będzie 2-miesięczna kampania TV/VOD oraz banery w Internecie i materiały POS w sklepach stacjonarnych.

Więcej informacji i regulamin konkursu na: www.bosch-home.pl

Na całym świecie Bosch znany jest z wysokiej jakości i niezawodności swoich produktów. Już ponad 85 lat tworzy urządzenia gospodarstwa domowego według tych standardów i dzięki temu stał się wiodącą marką AGD w Europie. Sprzęty marki Bosch powstają w odpowiedzi na realne potrzeby współczesnych domowników. Nieustannie doskonalone i wyposażane w najnowsze technologie oraz sprytne rozwiązania ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków, zapewniając perfekcyjne rezultaty. Wysoka jakość materiałów, precyzja wykonania, ponadczasowe i cieszące się międzynarodowym uznaniem wzornictwo sprawiają, że urządzenia marki Bosch służą latami. Profesjonalna obsługa serwisowa, pozostająca w bliskim kontakcie z konsumentami, umacnia zaufanie i buduje przywiązanie do marki w myśl jej przewodniego hasła: „Technologia bliżej nas”.

/źródło - /