Przełącz wprowadzenia Zwiń wprowadzenia
1 Gdy dzieci nie ma w domu...

Gdy nie ma w domu dzieci...

Jeśli Twoje dzieci czy wnuki wyjeżdżają gdzieś na ferie zimowe, zapewne już cieszysz się na myśl o dwutygodniowym relaksie, który Cię czeka. Wystarczy trochę wyobraźni i kreatywności, żeby ten czas wszyscy rodzice mogli przeznaczyć na naładowanie swoich życiowych akumulatorów na kolejnych kilka miesięcy – aż do wakacji.

S.Z.
2 Ferie także dla mamy

Ferie także dla mamy

Bycie mamą to niezwykle wymagająca praca przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. W natłoku codziennych obowiązków często zapominamy o własnych potrzebach oraz chwili relaksu. Zbliża się pora by nadrobić zaległości i wolny czas poświęcić tylko dla siebie.

S.Z
3 Nie zapomnij o niespodziance dla Andrzeja !

Nie zapomnij o niespodziance dla Andrzeja!

W sobotę 30 listopada każdy Andrzej obchodził będzie imieniny. Tradycyjnie w noc przed tym wydarzeniem świętowane są popularne Andrzejki, w tradycji związane z miłosnymi wróżbami i przesądami. Jak mówi stare porzekadło „Święty Andrzej wróży szczęście i szybkie zamęście".

S.Z.
4 Zwiedzanie starych ale odmienionych miejsc

Zwiedzanie starych ale odmienionych miejsc

Napiszę o wyprawach po mieście, do miejsc o których już się zapomniało. Są one na pewno czymś więcej niż tylko spacerami. Zachęcam – spróbujcie.

Beata
5 Co dla Babci na Dzień Babci
Co dla Babci na Dzień Babci
 
/21 stycznia to Dzień Babci , a 22 stycznia Dzień Dziadka/ 
Dzień Babci i Dziadka zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim odwieczny problem – co kupić komuś, kto ma w zasadzie wszystko i niczego nie potrzebuje.
Justyna Bandola
6 Kwiaty mówią:Kocham Cię!

Kwiaty mówią: Kocham Cię!

Już wkrótce Walentynki – święto zakochanych, szczególny dzień, w którym wyznaje się miłość. Dziadkowie,możecie podpowiedzieć swoim dzieciom i wnukom jaki z tej okazji zrobić prezent ukochanej osobie.

kwiatymowia.pl